Samenstelling

Opleidingscommissie Politieke Wetenschappen

ZAP

  • 9 leden met stemrecht
  • Ferdi De Ville (voorzitter)
  • Hendrik Vos
  • Jan Orbie
  • Thijs Van de Graaf
  • Mattias Vermeiren
  • Nicolas Bouteca
  • Kristof Steyvers
  • Karen Büscher
  • Bruno Decordier
  • De overige leden van het ZAP (17) hebben geen stemrecht, maar ontvangen wel een uitnodiging voor de vergadering, inclusief de agenda en voorbereidende stukken. De geïnteresseerden of belanghebbenden kunnen deelnemen aan de vergadering.

Studenten

  • Bram Van Herck (OV) (Master)
  • Arne De Jonckheere (2de bach)
  • Kylian Schalembier (3de bach)
  • Lou-Wilson Van Pellicom (3de bach)
  • Joris Nitelet (3de bach)
  • Seppe Snauwaert (1ste bach)

Afgevaardigden Conflict en Development:

  • Katrien Decock (BE)
  • Jutte Desssein (BE)
  • Athénaïs Mangin (FR)
  • Milou Kuipers (NL)

Plaatsvervangers: Kobe Vercoutere (3de bach), Hilal Nalli (Master), Gaëtan Ceuppens (2de bach, Ameline Coens (Master) en Lotte Vermoesen (Master)

AAP

  • Anton Vandevoorde
  • Anissa Bougrea
  • Eduard Delputte

Overig (zonder stemrecht)

  • Onderwijsdirecteur: Bart Van de Putte
  • Monitoraat/studiebegeleiding: Viënna Vanden Brugghen
  • CKO-medewerker: Valentine Vanderhaeghen & Jurgen Baecke
  • Monitoraat/Trajectbegeleider: Anneke D'Hollander
  • Medewerker Innovatie: Ernst Buyl

 

Opleidingsspecifieke toetscommissie PW

- Vz OC (zit voor), 2 extra ZAP (bij voorkeur diegene die verantwoordelijk is voor luik toetsing in ZER/vakgroepvz), 1 AAP, 1 CKO + 1 student wordt bij de werking van de OTC betrokken

- op uitnodiging kunnen er andere medewerkers (eventueel externen) de bijeenkomsten bijwonen.

 

VZ OC (VZ): F. De Ville

Twee extra ZAP:

* M. Vermeiren

* K. Steyvers

* B. Desmet

 

1 CKO: V. Vanderhaeghen

1 AAP: Xxxx

Student: Bram Van Herck (Opleidingsverantwoordelijke PolWet)

Opleidingscommissie Communicatiewetenschappen

ZAP

  • 9 leden met stemrecht
  • Stijn Joye (voorzitter)
  • Liselot Hudders
  • Daniël Biltereyst
  • Sofie Van Bauwel
  • Karin Raeymaeckers
  • Sarah Van Leuven
  • Tom Evens
  • Lieven De Marez
  • De overige leden van het ZAP (9) hebben geen stemrecht, maar ontvangen wel een uitnodiging voor de vergadering, inclusief de agenda en voorbereidende stukken. De geïnteresseerden of belanghebbenden kunnen deelnemen aan de vergadering.

Studenten

  • Lesra Bekemans (OV) (Master)
  • Gwendolyn Villavicencio Fernandez (Schakel)
  • Hanne Thiessen (Master)
  • Victor Desmet (Master)
  • Raf Van den Put (2de bach)
  • Ophélia Vernimmen

AAP

  • Barbara Behre (vervanger: Martijn Clarysse)
  • Salma Mediavilla Aboulaoula (vervanger: Peter Mechant)
  • Bart Vanhaelewyn (vervanger: Hanne Van Haelter)
  • Floor Denecker (secretaris)

Overig (zonder stemrecht)

  • Onderwijsdirecteur: Bart Van de Putte
  • Monitoraat/studiebegeleiding: Ester De Boeck
  • CKO-medewerkers: Valentine Vanderhaeghen & Jurgen Baecke
  • Monitoraat/Trajectbegeleider: Kris De Pue
  • Medewerker Innovatie: Ernst Buyl

 

Opleidingsspecifieke toetscommissie CW

- VZ OC (zit voor), 2 extra ZAP (bij voorkeur diegene die verantwoordelijk is voor luik toetsing in ZER/vakgroepvz), 1 AAP, 1 CKO + 1 student wordt bij de werking van OTC betrokken

- op uitnodiging kunnen er andere medewerkers (eventueel externen) de bijeenkomsten bijwonen.

 

VZ OC (VZ): S. Joye

Twee extra ZAP:

* P. Vyncke

* S. Van Bauwel

 

1 CKO: V. Vanderhaeghen

1 AAP: M. Clarysse

Student: Lesra Bekemans (Opleidingsverantwoordelijke ComWet)

Opleidingscommissie Sociologie

ZAP

  • Jannick Demanet (voorzitter)
  • John Lievens
  • Jeroen Huisman
  • Henk Roose
  • Peter Stevens
  • Mieke Van Houtte
  • Raf Vanderstraeten
  • Ronan Van Rossem
  • De overige leden van het ZAP (3) hebben geen stemrecht, maar ontvangen wel een uitnodiging voor de vergadering, inclusief de agenda en voorbereidende stukken. De geïnteresseerden of belanghebbenden kunnen deelnemen aan de vergadering.

Studenten

  • Birgit Blancke (OV) (3de bach)
  • Els Maréchal (2de bach)
  • Robin Debel (JV) (3de bach)
  • Jana Crucke (3de bach)
  • Megan Van Assche (3de bach)
  • Kaat Emmery (2de bach)

Vervangers: Elke Daemen (Master)

AAP

  • Lien Maes
  • Elif Lootens
  • Lisa Colman

Overig (zonder stemrecht)

  • Onderwijsdirecteur: Bart Van de Putte
  • Monitoraat/studiebegeleiding: Gert Van Der Goten
  • CKO-medewerkers: Valentine Vanderhaeghen & Jurgen Baecke
  • Monitoraat/Trajectbegeleider: Anneke D'Hollander & Kris De Pue
  • Medewerker Innovatie: Ernst Buyl

 

 

Opleidingsspecifieke toetscommissie SOC

- Vz OC (zit voor), 2 extra ZAP (bij voorkeur diegene die verantwoordelijk is voor luik toetsing in ZER/vakgroepvz), 1 AAP, 1 CKO + 1 student wordt bij de werking van de OTC betrokken.

- op uitnodiging kunnen er andere medewerkers (eventueel externen) de bijeenkomsten bijwonen.

 

VZ OC (VZ): J. Demanet

 

Twee extra ZAP:

* J. Lievens

* J. Huisman

 

1 CKO: J. Baecke

1 AAP: Jan Ferwerda

Student: Birgit Blancke (Opleidingsverantwoordelijke Soc)

 

Facultaire Toetscommissie

- OD (zit voor), Vz OC, ombudspersoon, 1 AAP, 1 CKO, medewerker onderwijsinnovatie, 1 student

- op uitnodiging iemand van DOWA, curriculummanager (met betrekking tot examenroosters)

 

Onderwijsdirecteur (VZ): Bart Van de Putte

Voorzitters OC:

* OC PW: F. De Ville

* OC CW: S. Joye

* OC SOCIO: J. Demanet

 

AAP: Martijn Clarysse

CKO: V. Vanderhaeghen/J. Baecke

Medewerker innovatie: E. Buyl

Student: Ameline Coens